Goedemorgen, Is er tussen 2 en 4 hier nog iets te beleven? Ben op zoek naar een leuke vrouw of evt stel. En bij evt klik ff lekker los gaan. Ben zelf nuchtere 28 jarige Hollandse vent.
Ohw dat is minder.... ik ben ondertussen al weer een tijdje vertrokken... Naja hoor het later wel van je als je het nu niet wil vertellen. Had je graag nog ff lekker genomen
Pottenkijkers heb je gier zeker Ga er nu ook wel snel vandoor aangezien er niks te beleen is. Ik doe van de week wel een keer savond bericht heb ik ook iets meer de tijd voor evt lekker lang potje sex;)
Hey dame, Helaas gaat mij dat vandaag niet lukken... zo nog wel even op Kootwijk. Anders meld ik mij op een ander tijdstip weer... zit je deze week nog vaker in de buurt?
Hoi Coen als je wil kunnen we afspreken bij de plek van 1e keer toen het met deze vrouw niet lukte tijdsdruk zet de plek hier niet neer! geef even aan wel of niet handig voor mijn planning
Hoi Coen als je wil kunnen we afspreken bij de plek van 1e keer toen het met deze vrouw niet lukte tijdsdruk zet de plek hier niet neer! geef even aan wel of niet handig voor mijn planning
Lijkt me echt super spannend/geil😜
Ga er nu ook wel snel vandoor aangezien er niks te beleen is. Ik doe van de week wel een keer savond bericht heb ik ook iets meer de tijd voor evt lekker lang potje sex;)
Helaas gaat mij dat vandaag niet lukken... zo nog wel even op Kootwijk. Anders meld ik mij op een ander tijdstip weer... zit je deze week nog vaker in de buurt?